22 sij. 2019

Uključite se u projekt CRAFTS SHOP!

Obrtnička komora Zagreb ove godine želi pokrenuti projekt Crafts shop, za koji postoji veliki interes naših obrtnika.

Po uzoru na digitalnu platformu Zagreb Crafts koja okuplja više od 100 obrtnika koji na njoj nude svoje vrijedne proizvode, ovaj projekt predstavlja materijaliziranu verziju Zagreb Craftsa. U pasažu Obrtničke komore Zagreb, Ilica 49, otvorili bismo prodajno izložbeni salon u kojem bi naši obrtnici mogli izložiti, ali i prodavati svoje proizvode. Za uslugu prodaje i izlaganje svojih proizvoda obrtnici bi plaćali naknadu u smislu zakupnine za određeni dio prostora u kojem bi se nalazili njihovi proizvodi / npr. jedna polica i sl./, te određenu proviziju za prodanu robu. Komora, kao niti u jednom drugom projektu do sada, ne bi ostvarivala nikakvu dobit, već bi navedene naknade služile isključivo za pokriće troškova poslovanja prodajno izložbenog salona.

Da bi ovaj projekt mogao uspjeti, potrebno nam je Vaše mišljenje i suglasnost za ulaskom u isti, kako bi prikupili isplativi broj sudionika koji će garantirati održivost projekta. Ukoliko ste zainteresirani za ulazak u ovaj projekt, popunite anketni upitnik priložen na dnu teksta i dostavite nam popunjen upitnik na našu mail adresu okz@okz.hr ili na našu adresu Ilica 49/II. 

Prilog Veličina
PDF icon Anketni upitnik.pdf 191.83 KB

 

images

[top]