18 lis. 2018

Seminar o internacionalizaciji poslovanja malih i srednjih poduzetnika

Vrijeme održavanja: 23.10.2018.   /   Rok prijave: 22.10.2018.

Izvozite, ali želite osvojiti nova tržišta i povećati izvoz? Ili ste početnik izvoznik te razmišljate o izvoznim poslovima, a ne znate kako započeti posao? Kako istražiti inozemno tržište i pronaći odgovarajućeg partnera, na koji način nastupiti u inozemstvu, kako se zaštititi od rizika neplaćanje ili osigurati robu, kako pregovarati i ugovarati poslove samo su neka od pitanja o kojima će se od petka, 19. listopada raspravljati na ciklusu seminara koje HGK, u suradnji sa stručnjacima iz tvrtke Deloitte d.o.o., organizira po cijeloj Hrvatskoj.

Seminari se organiziraju u okviru HGK-ova projekta HR.izvoz – s HGK do stranih tržišta, koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Pozivamo vas na seminar koji će se održati 23. listopada, od 9 do 17 sati u Županijskoj komori Karlovac, Ul. kralja Tomislava 19b.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno, ali je broj mjesta ograničen. Nacrt programa je u pratećim dokumentima.

Osigurajte svoje mjesto već danas prijavom putem online obrasca.

Više informacija možete dobiti od Brigite Palajsa – Škarjak na telefon 047/640-078 ili e-mail: bskarjak@hgk.hr.

preuzmi

[top]