11 lip. 2019

Prijavite se na Jesenski međunarodni sajmu u Grazu – HERBSTMESSE 2019

Hrvatska obrtnička komora organizira i s 50% troškova standardno uređenog izložbenog prostora sufinancira kolektivan nastup članova HOK-a na Jesenskom međunarodnom sajmu u Grazu- HERBSTMESSE 2019,  jednom od najvažnijih sajmova u Republici Austriji, koji će se održati od 03. do 07. listopada 2019. godine, na prostoru sajma u gradu Grazu.

Međunarodni sajam u Grazu je sajamska izložba s preko 800 izlagača iz 20-ak država, s velikom posjećenošću (oko 100.000 posjetitelja u 2018. godini) te je mjesto kvalitetne prezentacije proizvoda i usluga za obrtnike i poduzetnike koji žele u direktnom kontaktu s potencijalnim kupcima provjeriti kvalitetu svojih proizvoda i usluga, s ciljem izvoza te dolaska do novih poslovnih kontakata za buduće poslove, ne samo na tržištu Austrije već čitave Europske Unije.

Izložbeni program sajma u Grazu obuhvaća: međunarodna predstavljanja, alate i opremu za drvo i metal, opremu od inoxa, elektrotehniku, preradu plastike, gume, obradu metala, prehranu i ugostiteljstvo, namještaj i unutarnje uređenje, energetiku, opremu za prehrambenu industriju i ugostiteljstvo, turizam, proizvode široke potrošnje, tradicijske obrte, ručne radove, opremu za  zabavu i slobodno vrijeme.

INFORMACIJE O SAJMU:

Naziv sajma/adresa: Jesenski međunarodni sajam Graz- HERBSTMESSE 2019., Messeplatz 1, Graz,www.messecentergraz.at

Termin održavanja: 03.– 07. 10. 2019.

Broj izlagača/posjetitelja u 2018: preko 800 izlagača (21 država/oko 100.000 posjetitelja)

Radno vrijeme sajma: 10,00-18,00 sati za posjetitelje, a 09,30-18,30 sati za izlagače.

Hrvatska obrtnička komora organizira nastup po sistemu „ključ u ruke“

link: https://www.hok.hr/press/novosti/prijavite_se_na_jesenski_medunarodni_sajmu_u_grazu_herbstmesse_2019

images

[top]