18 lis. 2018

Javni poziv za sudjelovanje u projektu WebPoSt – web-stranice poduzetnicima od studenata

Vrijeme održavanja: 16.10.2018. – 09.11.2018.   /   Rok prijave: 09.11.2018.

Pozivamo tvrtke i obrte (do tri zaposlena) da se prijave za besplatnu izradu web-stranice u novom ciklusu projekta WebPost za akademsku godinu 2018./2019.

Prijave se zaprimaju do 9. studenog popunjavanjem online prijavnice u nastavku teksta.

Projekt WebPoSt je nastao kao rezultat suradnje Sveučilišta u Dubrovniku i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Dubrovnik s ciljem kako bi se pomoglo malim poduzetnicima u poboljšanju kvalitete poslovanja.

U projektu sudjeluju studenti Odjela za elektrotehniku i računarstvo, koji će za ocjenu izrađivati web-stranice, dok će s druge strane poduzetnici i udruge dobiti web-stranicu bez naknade za dizajn.

U slučaju većeg broja prijavljenih od broja studenata, prednost imaju članice Hrvatske gospodarske komore (trgovačka društva).

Na kraju akademske godine ocjenjivat će se web-stranice. Najbolje će radove nagraditi Sveučilište i HGK.

Detaljniji poziv  je ovdje a dodatne informacije možete saznati na email: tbozinovic@hgk.hr te na telefon: +385 20 312-099.

preuzmi