24 stu. 2015

Besplatna radionica za izvoznike

Besplatna radionica za male izvoznike i izvoznike početnike, ponedjeljak 7.12.2015., Zagreb

HBOR organizira besplatnu radionicu za male izvoznike i izvoznike početnike na kojoj će predstaviti mogućnosti koje nudi kako bi im se olakšao nastup na inozemnim tržištima i pronalazak novih kupaca. Na radionici će također biti riječi i o načinima financiranja razvoja poslovanja kao i financiranja EU projekata. Radionica će se održati 7. prosinca 2015. (ponedjeljak) u 9,00 sati u prostorijama HBOR-a, Gajeva 33, 10000 Zagreb.

Zbog ograničenosti slobodnih mjesta, zainteresirane za sudjelovanje molimo da svoj dolazak potvrde na e-mail osiguranje@hbor.hr, najkasnije do četvrtka 3.12.2015.

Više informacija se nalazi na slijedećem linku: Besplatna radionica za izvoznike

preuzmi (2)

 

[top]